Apie mus
UAB “Spektramed” – įmonė, skaičiuojanti jau 26-uosius sėkmingo gyvavimo metus Lietuvoje medicinos technikos srityje. Įmonės patikimumą ir sėkmę liudija ilgamečiai jos partneriai - medicininės įrangos gamintojai - tikri savo srities lyderiai pasaulyje, gaminantys sparčiai progresuojančią ir pažangią medicinos techniką pasaulyje.

UAB “Spektramed” ne tik prekiauja pažangiausia medicinine įranga – taip pat yra įkūrusi inžinerinį padalinį, kurio suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas yra ypač vertinamas klientų.
Vienas pagrindinių įmonės laimėjimų - vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Lenkijoje moderniausias pasaulyje “Toshiba” rentgeno kompiuterinis tomografas ”Aquillon ONE”, įdiegtas 2012 m. pavasarį Kauno klinikose.
Kitas modernus aparatas – mobilus “Neuro Logica” daugiapjūvis kompiuterinis tomografas “Cere Tom” sėkmingai veikia Kauno klinikose ir pasižymi ypatinga mobilumo funkcija bei yra skirtas ligoniams, kurių negalima judinti arba kurie yra operacinėje.
Pagrindiniai įmonės tikslai:
Informacijos teikimas apie naujausias technologijas medicinoje, medicinos įrangoje, instrumentus bei medžiagas;
Pagalba aprūpinant naujausių technologijų diagnostikos ir gydymo įranga, medžiagomis bei gydymo priemonėmis;
Garantinis, pogarantinis aptarnavimas bei darbuotųjų apmokymai.
Įmonės teikiami pažangiausios medicinos technologijų sprendimai ir inžinerinis servisas yra kriterijai, su kuriais UAB “Spektramed” vardas yra užsitikrinęs aukštai vertinamą poziciją rinkoje. Įmonė yra ISO sertifikuota kompanija, jos siūlomų produktų yra visose šalies ligoninėse, o daliai gamintojų atstovaujama ir Pabaltyje. Kompanijos inžinierių ir apmokymo specialistų pagalba dažnai naudojasi Lietuvos kaimynystėje esančios valstybės: Rusija, Ukraina, Čekija, Slovakija, Latvija ir kt.